Informatie en teamindeling GROEN en GEEL najaar 2018

Beste competitie speler,

Onderaan vinden jullie de teamindeling voor de najaarscompetitie zondag GROEN en GEEL

Zondag 16 september is de eerste speeldag. Zie voor de verdere speeldagen het speelschema de link van jouw competitie of door op de link van je teamnaam te klikken.

Het speelschema voor je GROENE team kun je vinden op mijnknltb.toernooi.nl/ - KNLTB najaar Groen 2018 - LTC Plaswijck '62
Het speelschema voor je GELE team kun je vinden op mijnknltb.toernooi.nl - KNLTB najaar Landelijk 2018 - LTC Plaswijck '62

Informatiebijeenkomst + mappenmiddag zondag 9 september

Op zondag 2 september 2018 om 13.00 worden jij en één van je ouders/begeleiders verwacht voor een korte briefing over de rol en taken van de teamcaptain, de ouder van de dag en de VCL taak. Na de briefing krijgen jullie de map van je team uitgereikt en kun je met je team alvast gaan trainen en/of meedoen met het Ouder Kind Toernooi!
Lees ook de informatie op de pagina Banenschema - VCL indeling - Toelichting taken Deze informatie zal op deze informatiebijeenkomst toegelicht worden.

Bijdrage en kleding

First Services zal aanwezig zijn met pasmodellen van het nieuwste Plaswijck shirt, zoals gebruikelijk speelt de jeugd van Plaswijck in het blauwe clubshirt met Plaswijck embleem (evt. met broekje/rokje). Tijdens deze middag kunnen de nieuwe shirts gepast en besteld worden en na een paar dagen worden opgehaald bij tenniswinkel First Service op de club.
De ‘oude’ Plaswijck-shirts zijn uiteraard nog gewoon bruikbaar.

Ook wordt op deze bijeenkomst in overleg met jullie per team de teamcaptain aangesteld en middels een betaalverzoek aan deze captain de teambijdrage geïncasseerd, waarna jullie als team je map ontvangen met daarin alle noodzakelijke informatie met betrekking tot de competitie. De bijdrage voor deze competitievorm bedraagt 80,- per team, bestemd voor ballen, afdracht KNLTB en consumptiebonnen voor thuiswedstrijden.

Graag tot zondag 2 september om 13 uur!

De teamindelingen: (Klik op je teamnaam voor je speelschema!)

Madelon Bliek
Anna van der Deijl
Isa van Staalduinen
Esra Schrammeijer
Roos Broersen
Victoria van der Deijl
 
Janneke Bok
Marloes Herman
Martha Leppink
Eva Olierook
Milou Schrammeijer
 
Anna Goris
Floor Jilderda
Anna Punt
Sarah Soeters
Jule Vaessen
Fay Strating
 
Beer Broersen
Puck van Dijk
Hugo van der Deijl
Florine Rodenburg
 
David van der Deijl
Tim Goris
Thies Vink
Féline van der Pluijm
Emma van Zijll Langhout
 
Ties Ditvoorst
Ties Rodenburg
Lucas Ekering
Jamie Janssen
Olivier Schreinemacher
 
Michiel Broersen
Max Ernst
Luuk Herman
Floris van der Harst
Danny Horstink
Joris Hoogewegen
 
Sam van Staalduinen
Alain Schulten
Pepijn Loois
Ties Kuyvenhoven
Senne de Boer
Rogher Bravenboer
 
Reserve spelers
Juliette Schulten (m)
Sophia van Vliet (m)
Emma Ekering (m)
Nina Timmermans (m)
Dieuwe Dantuma (J)
Jelle Willekes (J)
 
GROEN
 
Hidde Lap*
Joram Wildschut*
Floris Vermeulen
Milian Muste
 
Casper Ekering
David van Dam
Diederik Deutman
Huub Hoekstra*
Ties Jilderda
 
Puck van den Akker
Fe Sekeris
Kaat Vaessen
Lotte Veen
Michelle van Woerkom*
 
Hidde Vink
Mats van Dongen
Joris Dicke*
Veerle Langeveld
Puck Ditvoorst
 
Daan Ernst
Jurriaan Goedbloed
Mijntje de la Houssaye
Sem van Roon
Eileen van Vliet
Eline Bakker*

Reserve spelers
Jochem van den Boomen
Victor Bentfort van Valkenburg
Boaz Bisoendial